Prisijunk ir Tu prie musumazyliai.lt!

Pirk   Parduok   Keisk   Dovanok

mažylių „išaugtus“ daiktus bei plepėk su kitomis mamytėmis didžiausiame mamyčių turgelyje Lietuvoje!
                                  

Uždaryti

puslapyje: 20 50 100
nuotraukos nėra

Labas visiems. Mano dukrytei 5 mėn. ir artėja laikas kuomet reikės pradėt primaitinti kietu maistu. Norėčiau jūsų paklausti ir gal jūs galėtumėt pasidalinti šaltiniais apie primaitinimą? Kažkaip močiučių ir tetų nesinori klausyti, nes "o jau musų laikais tai nuo trijų mėnesių bulvių košę duodavo" šypsena
Žinau, kad geriausiai pradėti nuo moliūgo. O kas tada? nuo kada kokį naują maistelį galima įvesti?
Busiu labai dėkinga už normalią info. Ačiū šypsena

nuotraukos nėra

mums sake, kad pagrindine taisykle- kiekvienas naujas produktas duodamas po 3 dienas ir ziurima reakcijo. 3 dienos moliugas ir viskas ok, eina prie kito. mes pradejom nuo 5 men tai pirma moliugas, poto jau ner skirtumo, cukinija, ziedinis kopustas, morkyte, bulve (manishkis bulviu feeee aip nemegsta)šypsena o darant kosele is keliu komponentu (kai jau zinosit, kad nealaergizuos sudedamosiom dalim), maisant patare imt skirtingu spalvu darzoviu, pvz oranzinis plius zalias plius baltas (kad nebutu morka su moliugu pvz.), taip turtungesne sudetis gaunasšypsena jeigu mums poliklinikoj melavo, pamelavau ir asšypsena bet mes tokia schema taikem ir viskas liuks. del vaisiu sake, kad atgyveno sultys...dabar labiau pasisakoma uz tyreles, galima duot obuoliuko po biski ir banano (mes savavalishkai pirktiniu dziovintu slyvu tyreles pabandem), ir nieks nepasidare, tik lengviau iskakotšypsena

nuotraukos nėra
Atsakymas į žinutę, 2013-02-13 21:09, (peržiūrėti)

kodel geriausia nuo moliugo? as manau geriausia nuo paprasciausiu darzoviu, bulves, morkos primerkęs akį moliugas pats savaime saldus, tai paskui bus sunku isiulyti manau nesaldzias darzoves šypsena

nuotraukos nėra

o mums daktare buvo taip patarus-rudeni, kuomet man reikejo primaitinti,duodi darzoves, kuriu yra-nu tai moliugu turejome,morku savu,bulviu,kopustu.o pavasari kas pradeda primaitinti rekomenduoja duoti kruopas, nes atseit darzeves nebevertingos tiek.nzn.
man sunku buvo primaitinti..bet paskui radau info apie pedagogini primaitinima,pritaikiau,ir man pasiteisino.nzn,nuomoniu apie ji ivairiu yra.

nuotraukos nėra

labas mes pradejom nuo bulvytes,tada morkyte ir taip kas tris dienas naujas produktas jei ankstesnis nealergizuoja,moliugo mes visai nevalgem tai ir nedavem daugiau gal veliau valgys,o naturaliu moliugu geriausia iekoti pas kokia bobule turguje ji tiktrai nebus trasu nedejusi.Sis laikotarpis reikalaus kantrybes, nes ne taip sklandziai viskas gali eiti,tai sekmesšypsena

nuotraukos nėra
Atsakymas į žinutę, 2013-02-13 22:37, (peržiūrėti)

Mums ir gydytoja patare pradet nuo moliugo ar agurocio. Pradejom nuo agurocio, bet po 3 dienu ivedem ir moliuga. Netiesa, kad nesaldziu nevalgo darzoviu - kapoja viska isskyrus bulves, vat ju tai nemegsta - tikrai. Tai vienu neduodam, tiesiog idedam i kitu darzoviu troskinius, tyres ir pan. Beje, kosiu saldziu visai neima i burna - nevalgo pvz. kosiu ir su vaisiais ar uogomis. Jam viskas turi but atskirai - kose, o po jos obuoliai, bananai, ar uogytes (turim daug saldytu braskiu, zemuogiu, avieciu, serbentu juoduju ir melyniu).

nuotraukos nėra

Patarčiau neskubėti primaitinti, jei maitini pati, tai nuo 6mėn galit pradėt ragautišypsena galima duoti pirmam kartui moliūgą vieną arba su bulve kartu,nes jie mažai alergiški,todėl praktiškai visiems tinkašypsena mes šiaip pradėjom ragauti obuoliuką virtą pasižaidimui. Jei tiksmoliūgas, tuomet galima morkytės trupučiuką( kai jau valgysit pilną porsiją, tai morka negali viršyti 30 proc visos košytės),kopūstą galima ragauti, cukinijąšypsena daugiau nelabai ko iš lietuviškų daržovių yra.

nuotraukos nėra

Rekomenduoju nueiti į kursus prieraisiojitevyste.lt . Būna ir nuotoliniai. Labai sveikas požiūris, kalba ir apie teoriją, ir apie praktiką. Ne tik apie primaitinimą būna. Ir viskas paremta naujausiomis žiniomis ir tyrimais, PSO rekomendacijomis.

nuotraukos nėra
Atsakymas į žinutę, 2013-02-13 23:16, (peržiūrėti)

Moliuga savo mazytej perku Maximoje, po 4,99. Labai jai skanu šypsena
Nuvalau, supjaustau porcijomis ir i kamera. Labai patogu kiekviena diena istraukti jau paruosta kieki, priededu kitu darzoviu ir mesyte (taip pat supjaustau mazdaug po 30-50 gr. ir laukau kameroje ).
Mes pradejome 4 men ragauti banana, obuoliuka, kriause ir jau budami 5 menesiu valgeme vaisiu tyrele rytais.
Darzoves pradejome 5 men, nuo morkos, todel kad jos skonis labiausia panasus i motynos pienuka. Kiekviena savaite vis pridedavau po viena darzove: moliuga, bulve, cukinija, burokeli, ziedini kopusta. Eiliskumas nesvarbus.
Nuo 6 menesiu prasidejo koses: avizine su bananu, grikiai su dziovintom slyvom ir obuoliu, manai su saldytom braskem.
O jau 7 men valgeme mesytes, sausauniu tyrele, putpeliu kiausini, kazkiek varskytes.
Valgo su dideliu noru viska, svoris normalus.
Sekmes !!!

nuotraukos nėra

As ejau i seminara prieraisiosios tevystes centre apie primaitinima, ten gavau daug info ir atsakymu i savo klausimus, o svarbiausia visi mitai issisklaide :-) pabandykit, beveik visos mamos atejo su savo mazyliais, vietoje zinde, besiklausydamos paskaitos ir pan. O jei nera galimybes dalyvauti, galima dalyvauti nuotoliniu budu per skype :-)
Ptimaitinti, ragauti pradejom nuo 6 men, pagrindinis maistas islieka mamos pienas iki metu, papildomas maistas ivedamas kaip papildomas, o ne keiciami maitiniai pienu i maitinia kietu maistu, pradzioje darzoves, kruopos. Mesa berods nuo 9 men. Ir visi vaikai skirtingi, vaiko pasiruosima valgyti rodo jo organizmobranda - dantukai, sedejimas. Primaitinimas nuo 6 men yra anksciausiai pagal PSO, bet kiekvienas vaikas parodo, kiek jam to papildomo maisto reikia. Buvo paskleista info apiemaitinima nuo 4 men, bet PSO ja paneige, ir pateike info, kad mokslininkai skatinantys ankstesni primaitinima susije su kudikiu maisto gamintojais.

http://zindymas.lt/taxonomy/term/15 cia rasite straipsniu

nuotraukos nėra

Primaitinimas nuo 6 mėn - tai rekomendacija, ne taisyklė, vaikas pats padiktuoja, kada yra pasiruošęs kietam maistui. Dėl mėsos nuo 9 mėn, nes čia absurdas - 9 mėn. vaikas (net žindomas) jau būna išeikvojęs visas geležies atsargas - negavęs mėsos ar geležies papildų turėtų būti gilioj anemijoj. Maniškiam 9 mėn. kietas maistas pakeičia du maitinimus mišiniu, na ir dantų turi kaip 1 m. vaikas (7-8).
O apie žindymą, man jau pyktis ima, kaip visur brukamas, kažkokia sekta mūsuose pasidarė, ne kiekviena gali ir nori žindyti.

nuotraukos nėra
Atsakymas į žinutę, 2013-02-14 13:37, (peržiūrėti)

Maitinu pati ir pradėsim ragauti maista nuo pusės metų kaip ir rekomenduojama. Dabar tik noriu susirinkti, perskaityti informacijos. nes gydytoja, nors ir labai rūpestinga, bet senoko kirpimo. Jau nuo 4 mėn sakė duoti obuolio ir banano, neaišku dėl košypsena

nuotraukos nėra

Kodėl Jus ima pyktis dėl to kas yra natūralu ir prigimtinis kūdikio poreikis (žindymas)? Žindyti gali daugelis (yra išimtinių atvejų) tik ne visos nori arba trūksta žinių ir pagalbos. Beje, geležies yra ne tik mėsoje (kruopos, ypač grikiai turi geležies).

nuotraukos nėra
Atsakymas į žinutę, 2013-02-14 14:36, (peržiūrėti)

Mano manymui tas pienas vienas per tą patį taip pat gali nusibosti kūdikiui,visiškai nesutinku su tuo,kad reikia kuo ilgiau maitinti motinos pienu ir kuo vėliau pradėti primaitinti,ko pasekmė,kad iki metukų vaikai jau serga anemija.Manbir nusibodo jau tie įkyrūs kišimai apie žindymą.Ir dar kai pamokslauja,kad tingėjo maitinti ar kažko nemokėjo.Jei nėra pienuko,tai jo ir nebus.

nuotraukos nėra

Kiek aš žinau, tai pienuko nebūna, jeigu blogai pašalina placentą. O maitinti tai gali visos moterys, nebent neturėtų krūtų šypsena Bet ne visos tą žino, prisiklauso močiučių, bobučių, pradeda kišti arbatas ir kitus dalykėlius tai taip ir dingsta pienelis.
Bopu teisingai sako, kad ne visos nori maitinti.
Bet ne apie tai tema. Gal dar žinote kokių nors gerų straipsnelių??? šypsena

×
Laukite...
puslapyje: 20 50 100