Prisijunk ir Tu prie musumazyliai.lt!

Pirk   Parduok   Keisk   Dovanok

mažylių „išaugtus“ daiktus bei plepėk su kitomis mamytėmis didžiausiame mamyčių turgelyje Lietuvoje!
                                  

Uždaryti

nuotraukos nėra

Petražolių arbatos daug daug daug šypsena Jos man efektyvesnės už spanguoles. Ant įklotėlio užsilašindavau arbatmedžio aliejaus, ligos pradžioje labai gelbėja.

nuotraukos nėra

meskauogiu arbatos daug geriau, nuo pusles uzdegimo urosept, zolines tabletes, man kai inkstu uzd. buvo tai tik antibijotikus skyre

nuotraukos nėra

inksu,pusles uzdegimas nera virusine liga,kad gydytumetes arbatom ar ju tabletem, jei per 2dienas nepraeis ar butu temperaturos eikit pas gydytoja ir reikalaukit recepto antibiotiku, nesuprantama man tos gydytojos,kurios skiria nuo bakterines ligos,kurios gydomos antibiotikais, arbatas.

dar klausimas ar jus jauciat kokius nors simptomus?

nuotraukos nėra

eina sau, taigi cia taip ir numirt galima liūdna net neisivaizduoju, kaip tokia bjauria liga gali arbatos isgydyt liūdna
siaip yra tokios tableteles: lady care, urinal.. atseit nuo to, bet itariu labiau profilaktikai. Arbatos, kaip ir minejo mamytes: spanguoliu, meskauogiu. Del petrazoliu nezinau, niekad nebandziau liūdna Nors uminiais atvejais ir auksciau isvadintos tabletes ir arbatos bent jau man nepadejo. Jos man tiko tik kaip priedas prie antibiotiku.

nuotraukos nėra

pirmas dvi dienas galit pazaisti su arbatom, meskauoges, spanguoles,petrazoles, bet jai nepraina,tai siulau nezaisti ir kreiptis I gydytoja kad antibijotiku israsytu, slapimo tyrima dare?
asmeniskai as buvau prisizaidus su tom visom arbatom,laikinai padeda ir tiek,tai kas men sirgdavau,kol nesikreipiau I gera dygytoja ir neisrase vaistu, tai jau net neatsimenu kada turejau bedu,gal pries kokius 6metus.
kaip mano gydytojas sake,tos visos arbatos tik profilaktiskai.
sekmes besigydant

nuotraukos nėra

man neštumo metu leido gerti uroseptą. o jūs jaučiat kažkokius simptomus?nes man tai rodė leukocitus, bet simptomų jokių nejutau..

×
Laukite...