Naudodamiesi Musumazyliai.lt sutinkate su mūsų slapukų taisyklėmis. Tai leis geriau išnaudoti mūsų galimybes.

Dar labiau pritaikyta Tavo poreikiams
06. Gruodis 2016

Kartais gali pasirodyti sudėtinga rasti tai, ko ieškai, kai kataloge - milijonai daiktų. Išgirdome jūsų norus ir radome atsakymą. Mūsų naujoji rūšiavimo funkcija leis naršyti kataloge ir ieškoti, pritaikius jums reikalingiausius kriterijus. Kol kas ši funkcija pasiekiama tik programėlės naudotojams, bet vėliau atsiras ir naudojantis Musumazyliai.lt naršyklėje.

Nuo šiol galite naršyti kataloge ir rezultatus rūšiuoti pagal šiuos kriterijus :
• Svarbiausi viršuje
• Kaina: nuo didžiausios iki mažiausios
• Kaina: nuo mažiausios iki didžiausios
• Naujausi viršuje

Daiktus, kurių ieškote, nuo jūsų skiria vos vienas mygtuko spustelėjimas.

Turime gerų naujienų ir pardavėjoms. Ar kažkada buvote pradėjusios daikto įkėlimą, tačiau proceso viduryje atsirado svarbesnių reikalų ir daikto skelbimas neišsisaugojo? Daugiau tokios situacijos nepasitaikys! Nuo šiol galite išsaugoti daiktų juodraščius ir vėliau juos pridėti prie ‘Mano daiktų’. Juodraščius galite redaguoti tiek programėlėje, tiek naudojantis Musumazyliai.lt naršyklėje.

MM naujienos
02. Lapkritis 2016

Norime su Jumis pasidalinti informacija apie artėjančius pokyčius Musumazyliai.lt:

1. Nuo šiol visa oficiali informacija ir svarbūs pranešimai bus skelbiami skiltyje “Apie mus – Aktualu”. Visas naujienas rasite akimirksniu - naujausi pranešimai visada bus viršuje, o senesni matomi archyve. Savo pasiūlymus ir atsiliepimus apie naujas MM funkcijas galėsite palikti dar patogiau – tiesiog užpildydami trumpą apklausą.

2. Pagalbos Centras taps pirmuoju ir vieninteliu kontaktu visiems Jūsų klausimams. Nuolat jį tobuliname ir atnaujiname - siekiame, kad informacija būtų tiksli ir naudinga. Šiuo metu Pagalbos Centras sudarytas iš Jūsų dažniausiai užduodamų klausimų. Tiems atvejams, kai nerasite atsakymo ar iškilus kitai problemai, kaip ir iki šiol bus skirtas mygtukas “Susisiek su mumis”.

3. Nuo šiol MM komanda nebeatsakinės į klausimus forume. Turime profesionalų Pagalbos Centrą ir jame dirbančią komandą, todėl prašome visų narių forume klausimų komandai nebeskelbti. 

Nuolat siekiame, kad Musumazyliai.lt būtų portalas, kuriuo paprasta ir patogu naudotis. Tikime, kad šie pokyčiai tarnaus visai MM bendruomenei.