Naudodamiesi Musumazyliai.lt sutinkate su mūsų slapukų taisyklėmis. Tai leis geriau išnaudoti mūsų galimybes.

editabright

Sveikos, mielosios skaitytojos!

Įdedu parodyti savo žiemišką derinuką  – nutariau sukurti šviesų, mielą, nenuobodų ir svarbiausia - žaismingą, iki smulkmenų sustyguotą išvaizdą savo keturmetei mažylei :)

Knietėjo pabrėžti ne tik nuolat čiauškančią mažąją asmenybę, bet ir jos šviesius veido bruožus bei švelnias spalvas – naturaliai alyvinės spalvos skruostukus (ypač gerai prisidūkus!), kurių atspalvį beveik idealiai atkartoja Benetton striukytė.

Striukės chaki spalvos detalės - užtrauktukai, pamušaliukas – priderintos prie “triušiuko” kepurytės, kurios rusvai rudas bumbuliukas tiesiog meistriškai susilieja su mergytės plaukų ir antakių atspalviu. Kepuryte “gyvai” taip pat turi vos vos įžiūrimą alyvinį “prieskonį”.

Prie viso to priderinau parduotuvėse Jūsų jau turbūt matytos šio sezono kolekcijos H&M palaidinukės rudus piešinukus, o balti jos taškeliai lyg sniegelis krenta ant dar baltesnių kaip sniegas H&M kelnyčių... :)

Viskas užsibaigia ties alyvinio blizgesio turinčiais pilkais šiltais aulinukais, taip pat iš H&M, ir netikėtai namie atrastomis blauzdinėmis – kad būtų dar šilčiau :) Na, o mylimiausias „BeJoNiekurNeisiu“ rankinukas irgi lyg tyčia turi rudų ir auksinių akcentų, kurie smagiai dera su palaidinuke.

Štai ir viskas, misija atlikta, atrodo lyg tas rožiniai-baltas minkštas zefyriukas, tačiau svarbiausia - kad jai labai patinka!

Geros nuotaikos ir sėkmingo ruošimosi artėjančioms šventėms ;)

Komentarai (7)
viktorija_gruod

Sveikos mielosios, tikriausiai man, kaip ir visoms, būna labai sunku prisiversti judėti, o ką jau kalbėti apie sportą. Kas mane tokiais momentais priverčia sportuoti? Ogi, nauja sportinė apranga, kurią tik ir norisi greičiau apsivilkti ir išbandyti. Tad, šiandien noriu Jums papasakoti apie moteriškas sportines tampres BAS Black Laguna iš sportuok.lt, kurios, tikiu, privers sportuoti ne mane vieną.

Visų pirma mane pakerėjo šių tamprių žaismingas dizainas, kuris man primena kosmosą, visatą. Iki tol sportinių tamprių atžvilgiu buvau labai konservatyvi ir dėvėdavau tik juodas tampres, tad nusprendžiau, kad jau gana. Dažnai būna, kad internete pamatyta drabužio nuotrauka neatitinka gautos prekės, tačiau šiuo atveju gavau lygiai tokias pat tampres, kokias mačiau nuotraukose ir likau tikrai nenusivylusi jų dizainu bei medžiaga. Tamprės pasiūtos iš aukštos kokybės orui laidžios medžiagos, leidžiančios odai kvėpuoti. Taip pat ši medžiaga leidžia pašalinti drėgmės perteklių. Drėgmė tiesiog išgaruoja ir nepasilieka ant odos paviršiaus. Dažnai būna, kad nubėgus ilgą distanciją nuo šilumos ir prakaito būdavau tiesiog šlapia, nes medžiaga, iš kurios būdavo pasiūtos tamprės nebūdavo laidžios orui ir nepašalindavo drėgmės. Labai apsidžiaugiau, kad su šiomis tamprėmis, net ir labai suprakaitavus, išlikau visiškai sausa. Kai kas manęs klausė, ar jos yra ilgos ir nepermatomos. Galiu pasakyti tik tiek, kad jos yra labai tamprios ir jas apsimovus tikrai niekas nepersimato. Jos tik dailiai aptempia figūrą ir išryškina juosmenį bei šlaunis. O dėl ilgio pati esu gana aukšta ir jos man tikrai nebuvo nei per trumpos, nei per ilgos. Tad, pabaigai noriu pasakyti: jei ieškote tikrai kokybiškų ir įdomaus dizaino tamprių, kurios priverstų Jūs judėti kviečiu užsukti į sportuok.lt (mano turimų tamprių nuoroda) ir išsirinkti sau patinkančias tampres (pasirinkimas tikrai nemenkas). :)

P.s. nepamirškite pasekti manęs instagram ir prisidėti prie grupės keiskimės kartu. :)

Komentarai (1)
madcat

Sveikos,

Jei būtų koks nors išdykavimo konkursas, mano dukra visada laimėtų. Turint aktyvų vaiką, mano manymu, svarbiausia jį visada užimti, kad jis nenuobodžiautų ir, liaudiškai sakant, "nebardačintų" (Nedarytų bardako).

Dėl to stengiamės padėti jai sugalvoti ką žaisti ir parūpinti inventoriaus, bet dažnai žaidimai gimsta iš nieko, tad šiandien apie juos.

Apie pramogas skaitykite mano bloge.

Labai laukiu jūsų komentarų ir reakcijų. <3

Mane galite sekti facebook paskyroje ir instagram profilyje, kviečiu jungtis ir prie naujos facebook grupės apie pirkinius iki 5 Eurų, į kurią keliu savo radinukus iki 5 Eurų ir labai laukiu jūsų!

Iki kitų susirašymų!

MadCat <3

Komentarai (8)
lina

2016-ieji. Spalio 25-oji, antradienis. Diena, skirta trečiajam projekto "Myliu save" etapui. 

Dalyvauti pakvietėme neseniai naujagimės susilaukusią Gintarę, o trečiąja socialinės iniciatyvos ambasadore tapo garsi mama Ieva Mackevičienė. 

Lietingą, šaltą ir niūrų spalio rytą norėjosi nuspalvinti spalvomis, tad nieko nelaukus MM blog'erė Roberta pasiraitojo rankoves ir ėmėsi darbo. Šį kartą projekto sumanymas - leisti mamoms pajusti ypatingą moteriškumą ir pasinerti į argentinietišką tango. Gintarei tai buvo staigmena, tad ją turbūt stebino mūsų prašymas apsirengti juodą suknelę, pasiimti su savimi aukštakulnius. Mūsų makiažo meistrei akcentavome "reikės ryškių lūpų" ;)

Pagražinus Gintarę, išleidome ją į nedidelę fotosesiją su fotografe Jomile. O kol merginos rūpinosi įamžintomis akimirkomis, leidome Robertai pasirūpinti Ievos makiažu. 

Vienos dalinomės grožio paslaptimis, aptarinėjome naujausias ir geriausias kosmetikos priemones, kitos -  smagiai šnekučiavosi apie motinystę, rūpesčius bei džiaugsmus. Norėjosi bendrauti be sustojimo, tačiau negalėjome prarasti krupščiai suplanuoto laiko. Tad, kol Roberta užbaigė Ievos makiažą, Laura jaukiai pakalbino Gintarę. Apie Gintarę ir jos kasdienybę - interviu ČIA.

Susipakavome mažiausią projekto dalyvę Adelę ir iškeliavome į šokių studiją "Šokio harmonija". Gintarei vis dar nesakėme, kur važiuojame, staigmeną pavyko išlaikyti iki pat pabaigos!

Per stiprų lietų pagaliau atvykome į "Šokio harmoniją". Tai viena garsiausių šokių studijų Lietuvoje, įkurta dar 2002 metais profesionalių šokėjų - Arūno Bižoko ir Eimučio Andriuškevičiaus. 2010 metais studija tapo viena iš Lietuvos Pramoginių Šokių Asociacijos įkūrėjų ir narių. 

Čia jau mūsų laukė studijos vadovas Eimutis Andriuškevičius bei Lietuvoje žinomas šokių treneris Artūras Kryžius. Susipažinome, sušilome jaukioje studijoje ir leidomės į paslapties ir aistros šokį - argentinietiškąjį tango. 

Kol Gintarė mėgavosi tik jai skirtu trenerio Artūro dėmesiu, pakalbinome Ievą Mackevičienę. Apie jos kelią į save tapus mama - interviu Mamų radijo puslapyje. 

Žavėjomės Gintare, kaip lengvai sekėsi perprasti tango šokį ir tik vėliau sužinojome, kad ji jau lankė šokių pamokas anksčiau pas A. Kryžių. Pasirodo, kad talentingasis mokytojas kūrė ir Gintarės vestuvinį šokį - čia tai bent sutapimas! Iš tikrųjų, ne veltui sakoma - koks mažas pasaulis... 

Praėjus kelioms dienoms, kai projekto emocijos po truputį atslūgo, pakalbinome Gintarę. 

- Gintare, išliek širdį - pasidalink, kaip jauteisi po projekto? Kokios emocijos užplūdo Tave? 

- Pamačiusi Musumazyliai.lt forumo temą - "Projektas: Myliu save" iš karto supratau, kad privalau dalyvauti, o perskaičiusi aprašymą iš tikro pamačiau save 😊 Laiškutį su pageidavimu dalyvauti išsiunciau, kai dukrytei buvo 6 savaitės, tad vėliau pamiršau ir toliau įsisukau į gyvenimo rutiną bei dukrytės auginimą. Kiek vėliau gavusi laišką iš Linos, kad patekau į projektą, negalėjau patikėti, nuo tos akimirkos pradėjau laukti tos nuostabios dienos, kai dalyvausiu projekte. Akys nušvito, pradėjau ieškoti dalyvavimui reikalingos suknelės, aukštakulnių, kurie senokai buvo nustumti į spintos gilumą ir pamiršti. Tad su nekantrumu laukiau projekto dienos. 

Jai atėjus puiki makiažo specialistė Roberta pagražino mane mini fotosesijai, prie kavos puodelio susipažinau su nuostabiomis mamomis Laura, Gabija ir, be abejo, Lina! Taip pat motinystės džiaugsmais ir vargais dalinomes su visada spindinčia, gyvenimą mylinčia ir nepaprastai gražia Ieva Mackevičiene. Na, o galiausiai, šokių studijoje "Šokio harmonija" mokiausi šokti argentinietišką tango su nuostabiu šokių mokytoju Artūru. 

Grįžusi namo buvau labai laiminga ir be galo pasiilgusi savo šeimos. Tad šis projektas išmokė mane tai, jog kartais reikia atitrūkti nuo kasdienybės ir prisiminti, kad esu ne tik mama, bet ir moteris, kad po to galėčiau išdalinti visą save savo brangiausiai šeimai 👨‍👩‍👧
Tą vakarą dar ilgai varčiausi lovoje negalėdama užmigti nuo tiek daug įspūdžių!

Už dienos nuspalvinimą kitomis spalvomis esu labai dėkinga Musumazyliai.lt ambasadorei Linai bei Mamų Radijas įkūrėjai Laurai 🎈

Taip pat, noriu visoms moterims palinkėti, kad ir kaip mylėtumėt savo nuostabius angeliukus, nepamirškit ir savęs! Ir, gal tai banaliai ar girdėtai skambės, bet laiminga mama - laiminga visa šeima! Nes tai yra absoliuti tiesa, tad moterys - MYLĖKITE SAVE! 💛

Šokių mokytojas Artūras - buvo pirmasis vyriškosios giminės atstovas, dalyvavęs "Myliu save" projekte. Negalėjome nepakalbinti ir jo!

- Kaip manai, ar tango šokis galėtų būti tai, kas padėtų motinystės rutinoje paskendusiai mamai atrastii save kaip moterį iš naujo? Kodėl? 

Manau, jog šokis apskritai moterims sukelia daug teigiamų emocijų, neatsižvelgiant, ar tai tango ar koks kitas šokis. Šokdamas žmogus gali trumpam pabėgti nuo kasdienių rūpesčių, taip skirdamas laiko sau, savo vidiniam pasauliui, o be to manau, jog ir judėjimas, ypač po gimdymo, moteriai padeda atkurti prieš tai turėtas kūno linijas. Taigi, šokis pagerina fizinę ir psichinę (emocinę) būsenas!

- Koks jausmas žinant, kad projekto dieną dalyvei Gintarei įkvėpei be galo daug teigiamų emocijų, kurios ją įkvėpė prisiminti "vidinį aš"? 

Džiaugiuosi, jog per tokį trumpą laiką pavyko praskaidrinti motiniškais rūpesčiais užsivertusios Gintarės nuotaiką ir įtraukti į tango šokio subtilybes. Aš, kaip šokių mokytojas, stengiausi, jog Gintarė, kaip moteris, jaustųsi patogiai šokio metu, manau - tai ir padėjo jai vėl prisiminti savo vidinius jausmus ir emocijas, kurios gal šiek tiek prislūgsta rutinoje...

- Ko palinkėtum visoms mamoms?

Visoms mamoms palinkėčiau atrasti laiko sau ir, nesvarbu, kas tai būtų - šokis ar Tailando boksas, o gal net kartingai. Svarbiausia, jog veikla teiktų džiaugsmą ir tokiu būdu tikiu, kad moteris bus laimingesnė! O jei moteris laiminga, tai ir jos aplinka yra laimingesnė!

Mes, kaip niekas, pritariame Gintarei ir Artūrui, tad kviečiame visas mamas registruotis į projektą el.paštu [email protected] - su atrinktomis dalyvėmis susisieksime asmeniškai. 

Komentarai (1)
shem

Sveikos mamos,

prabėgo, rodos, vos viena savaitė, o vaizdelis už lango pasikeitė gerokai... Ruduo. Kol auksinis, šiltas ir saulėtas - tol gerai, bet vis tiek mano galvoje pasėjo klausimą: o kas dabar? Pasyviai nusiteikusiems artimiesiems jau kokį tūkstantį kartų pakartojau: vasarą, kai oras blogas, galima jaukiai pasėdėti namuose, pažiūrėti filmą, paskaityti knygą ir tai bus nuostabu, bet rudenį, kai oras 90% laiko „blogas“ visas nuostabumas tikrai dingsta ir įgauna mano mėgstamą pavadinimą „mamiškas apsikiautimas“. Todėl „blogo“ oro negali būti. Negalima sau prileisti tokios minties. Aišku, ir išsiruošt sunkiau, kai reikia abiems apsikutot, ir dar aš kaip pirmakartė penkis kartus pažiūriu į termometrą, penkis kartus pro langą, vieną kartą išeinu į balkoną ir dar poros žmonių paklausiu „koks oras“ prieš aprengiant Patriciją, todėl taaip.. Ir mane tinginančiai veikia ruduo. Ir tingadienių neišvengiamai padaugėja, bet vėlgi.. dieną kitą pabuvus namuose jų sienos vėl pradeda dusinti, man vėl kaip oro pritrūksta veiklos, įspūdžių, gyvo, įvairaus bendravimo, tobulėjimo ir visų kitų dalykų, kurių dirbantis žmogus gauna lyg automatiškai, o va jaunai mamai su kūdikiu tenka pasitelkti kūrybiškumą..

Taigi, idėjos ateinančiai savaitei, arba ką nuveikėm mes su Patricija.

Baseinas

Planavau, kad parašysiu apie baseiną panašiai kaip rašiau apie kūdikių mankšteles, nes mes su Patricija BANDĖM lankyt baseiną, bet nėra ten ką rašyti. Pradedant dušu prieš baseiną ir baigiant jau pilnu apsirengimu po baseino - visą laiką Patricija praverkė. Man žuvo koks milijonas nervinių ląstelių ir supratau, kad mano vandenis nemėgsta vandens ir viskas. Man daug kas sako, kad sekančius kartus turėtų būti geriau, bet aš nepasiruošusi kitiems kartams. Man kyla tada klausimas: ar daugiau naudos ar žalos. O tada koks tikslas... Išeinant kiti tėveliai mums dalino patarimus, kaip pripratinti, o labai maloni darbuotoja pasakė teisingą mintį: „ne visus suaugusiuosius įvarysi į baseiną, tai kodėl mes galvojam, kad kūdikiai neturi to savo: noriu, nenoriu, mėgstu, nemėgstu. Ir kodėl aiškiai matydami tą nenorą norime jį sulaužyti“. Taip aš pasidaviau su baseinu. Bet jeigu Jūsų vaikai maudosi su malonumu, žaidžia vandenyje ir Jūs turite nuojautą, kad baseinas turėtų patikti - būtinai pabandykit! Tikrai kitiems vaikučiams ten smagu ir naudinga. Mes išbandėm „Pušyno kelias“ baseiną kūdikiams. Iki 5 vaikučių su vienu iš tėvelių (man patinka, kad ir tėčiai labai įsitraukę į tai, mamų buvo 2, tėčių 3), šiltas vanduo, nedidelis gylis, persirengt galėjo padėti tėtis, jis taip pat galėjo ateiti ir į pačią baseino patalpą, poilsio kambarys su žaislais, kuriame galėjom pilnai išdžiūt nenuobodžiaudami - visa tai būtų dideli pliusai, jeigu būtų pasiteisinę lankyti baseiną, todėl jei galvojat pabandyti, galit pabandyti „Pušyno kelias“

Pasivaikščiojimas arba 3in1

Praeitą kartą aprašiau trumputį maršrutą Užupis - Senamiestis, nes jis buvo pakeliui anksčiau aprašytų mankštelių. Šią savaitę noriu priminti Jums Vingio parką, todėl, kad jis šalia „Happimess“. Vingio parkas visiems puikiai žinomas, gal ir pabodęs, bet kaip besuk, patogi vieta pasivaikščiojimams su kūdikiu. Grynas oras, daug medžių, takų takelių, kurie yra išasfaltuoti, patogiai ir gerai pravažiuojami, o dar didelis pliusas - ten daug kitų mamų. Turbūt nebuvo nei karto, kai vaikščiodama su miegančia Patricija nepersimesčiau bent porą žodžių su kokia kita mama. Aš net nevalingai nusišypsau pamačiusi panašaus į Patricijos amžiaus pyplį ar gražią, pasitempusią mamą, taip šypsena tampa abipusė ir išauga į mielą neįpareigojantį pokalbį, kuris tikrai praskaidrina nuotaiką. Mamiškas solidarumas yra jėga, todėl Vingio parkas irgi yra jėga. Bet grįžtu prie „Happimess“. Turbūt jau visos esat girdėjusios, bet jeigu dar yra dvejojančių, tai tikrai siūlau užsukti. Jeigu ne paaukoti savo vaikų daiktų, tai bent nupirkti jiems naujų. Pelnas keliauja onkologinėmis ligomis sergantiems vaikams, taigi turite galimybę padaryti tris gerus darbus: vienas sau - atlaisvinate vietos spintoje, antras savo vaikui - nuperkate naują žaislą ar drabužį, ir trečią - sergantiems vaikučiams - jie gauna sveikimui taip reikalingų lėšų. 3in1, nes Vingio parkas yra prie pat „Happimess“ krautuvėlės, taigi apsiperkate, padarote gerą darbą ir pasivaikštote. Viskas vienoje vietoje :)

Savaitgalio išvyka

Praeitą savaitę važinėjome po Trakų rajono gražias vieteles, šiai savaitei siūlom važiuoti link Molėtų. Taigi važiuojam Molėtų plentu iki posūkio į Dubingius. Sukame į Dubingius, nes ten yra nuostabus Asvejos regioninis parkas. Ten didžiuliai ežerai, miškai, piliakalnis, etnokultūrinis kaimas, žodžiu, tikrai yra kur pasivaikščioti ir į ką pažiūrėti. Pasivaikščioję Asvejos regioniniame parke grįžtame į Molėtų plentą ir važiuojame iki Labanoro regioninio parko apžvalgos bokšto. Ten įspūdžiai jau aštresni. 36 metrai aukščio. Lipom visi trys. Vėjuotą dieną. Tai įsivaizduojat, kad adrenalino tikrai gavau. Bet vaizdas iš viršaus tikrai nuostabus, o dar kai lapai spalvoti... Tikrai verta. Rekomenduoju. Nulipus, nusiraminus ir atsigavus galima judėti toliau. Toliau aplankėm Molėtų krašto muziejų. Iki gimstant Patricijai galvojau, kad tokie muziejai tik mokyklinėms ekskursijoms, bet patikėkit - įdomu. Šaunu tai, kad viskas galima sakyti vienoje vietoje. Į medžioklės trofėjų muziejų nenuėjome, nes mūsų požiūris į medžioklę, švelniai tariant, neigiamas, bet rekomenduojam žvejybos ekspoziciją, tradicinių amatų centrą, Alantos dvarą, etnografinę sodybą, dangaus šviesulių stebyklą, Molėtų dailės galeriją, skulptūrų parką ir vienuolyno muziejų. Veiklos visai dienai :)

Draugiška vaikams vieta

Praeitą savaitę aprašiau „LocalT“ kavinukę su jaukučiu vaikų žaidimų kambariu, o šią savaitę noriu rekomenduot nuostabiai jaukią vietą „Pinavija“. Patogus užvažiavimas vežimėliu, malonus personalo dėmesys mažiesiems, labai jaukus vaikų kampelis su tookio gražumo miniatiūriniu staliuku, nameliu į kurį galima įeiti, mini virtuvėle ir barbės namais, kad net pačiai norisi pažaisti, o be to, ten laabai skanu. Na ir šiaip mano estetikos suvokimas idealiai sutampa su „Pinavija“ dizainerių, todėl aš ten jaučiuosi kaip rojuje. Ten viskas nuostabiai gražu. Nuo maisto iki kėdžių, stalų, indų, paveikslų, padavėjų aprangos ir viso kito. Jeigu reikia jaukios, gražios vietos kavai išgerti ir pasiilsėti, o ir mažyliukai būtų laukiami - „Pinavija“.

Šios savaitės įžvalgos:

1. Prašau patarimo iš kitų aktyvių mamų: Patricijos primaitinimas man buvo didelis STOP viskame kame. Vietoj to, kad toliau važinėtume, vaikščiotume, susitiktume su draugais, mes sėdėjom namuose, Patricija barškino šaukštais, o aš stovėjau prie puodų. Labai džiaugiausi, kad primaitinimą pradėjom būtent tada, kai močiutės darže ir sode radosi pirmosios gėrybės. Bet iš kitos pusės - tai paskatino mano išprotėjimą įtikti Patricijai, virti tol, kol kažką pavalgys su apetitu. Labai daug dėmesio skyriau virimo laikui, nes prisiskaičiau kaip daržovės išverda skirtingu laiku, o pavirusios bent kiek ilgiau praranda visas naudingas medžiagas, todėl stovėjau prie puodų su telefonu rankose ir vieną po kito dėdavau ingridientus, dar kad neapdžiūtų iškart nenuskusdavau, skusdavau ir pjaustydavau tik prieš dedant į puodą, dar prisiskaičiau, kad daug naudingų medžiagų slepiasi iškart po luobele/odele/lupena, todėl plonai ir tiksliai, atsargiai nulupdavau... Supratus, kad tapau tokia, iš kokių pati juokiausi, pradėjau masinius virimus kelioms dienoms. Taip taip, geriausiai yra nešildytas maistas, bet tada reikia skirti tam pusę dienos. Aš jau geriau daugiau pažaisiu su dukra, negu stovėsiu prie puodų. Ir netgi pirktinės tyrelės Patricija kartais, nors labai retai, bet gauna... Dabar jau į pabaigą daržo gėrybės ir greitai reikės pereiti prie parduotuvinių, bet aš dar nesiryžtu statyti tyrelių ilgiau nei kelioms dienoms, jeigu bandėt, pavyko, žinot, mokat, būčiau labai dėkinga jei pasidalintumėt patarimais ir receptais. Manau daug mamų būtų dėkingų :) Todėl lauksim!

2. Man svetima dabartinė mada pasirinkti kažkokią auklėjimo kryptį ir aklai, griežtai ja sekti. Gal dėl to, kad Patricija dar labai maža, bet pvz. natūraliste, prieraišiosios tėvystės šalininke, ar įvesti griežtą rėžimą jau lyg ir pavėlavau (leidau Patricijai pačiai jį susikurti ir puikiai pavyko, gal tik naktinio miego norėčiau ankstesnio, bet čia jau mano išpindėjimas, vėliau ryte norėčiau ilgiau pamiegot, todėl viskas ok). Bet visai netyčia užmačiau knygą „100 prancūziško auklėjimo taisyklių. Kaip auginant vaiką neprarasti sveiko proto“. Pasirašyčiau beveik po visomis taisyklėmis ir labai daug jų įgyvendinom savo šeimoje intuityviai, ne pagal jokias knygas. Manau visos, kurioms svetimas „super mamyčių“ išprotėjimas ras ten sau kažką įdomaus ar naudingo. Todėl rekomenduoju.

3. Tai patarimas, kuris pakankamai slidus. Visų pirma dėl to, kad neturiu teisės jo duoti (pati tik bandau sau vis jį priminti), o visų antra dėl to, kad turbūt dauguma mamų jau atvirkščiai turėtų su tuo pristabdyti. Fotografuokit savo vaikus. Įamžinkit jų vaikystę. Mūsų vaikai bus pirma karta, kuri turi tieek savo nuotraukų ir aš manau, kad tai nuostabu. Prisiminimai jiems paaugus bus labai labai brangūs. Niekas nesako kiekvieno žingsnio viešinti, tas išvis nėra būtina. Bet aš stengiuosi turėti omenyje, kaip žaibišku greičiu mano mažoji auga ir vis dažniau sakau sau: sustok, akimirka žavinga :)

4. Jeigu kažkur buvo, kažką veikėt, kažką matėt ir kažkas patiko Jums ir Jūsų špokiukams - pasidalinkit su mumis. Atsiųskit nuotraukų, aprašymų, galit į komentarus, galit man asmeniškai. „Aš - aktyvi mama“ nėra nuopelnas, tai yra siekiamybė. Aš esu tokia ir žinau, kad dar yra daug tokių, kurios nori gyvent aktyvų socialinį gyvenimą ir po vaiko gimimo, bet tik atrodo, kad viskas taip paprasta, iš tiesų dar tikrai reikia pasitelkti kūrybiškumą, kad nebūtum kaip tas šuniukas pririštas prie būdos, kuris suka vis tuos pačius ratus šalia namų arba po parką. Jeigu turit idėjų, kažką atradot, mes irgi norėtume atrasti :) Taip pat, jeigu trūksta draugijos irgi rašykit! Aktyvios mamos - kooperuojamės!

Kitą kartą rašysiu apie tai, ką veikiam TIKRAI BLOGU oru, o šiam kartui tiek. Kaip visada, tikiuosi, kad bent kažkam buvo įdomu ar naudinga. Susimatom socialiniuose tinkluose (fb. Ieva Šėmienė, insta: ievashem) ir iki!

Su meile ir entuziazmu,

Ieva <3

Komentarai (3)
lina

Labas! 

ir vėl kviečiame susipažinti su MM bendruomenės nare - nuostabia mama Sigita

- Sigita, kaip tavo gyvenime atsirado portalas Musumazyliai.lt? Ką jis Tau dabar reiškia? 
Musumazyliai.lt atradau, kai pradėjau gyventi laukimo akimirkomis. Labai mėgdavau apžiūrinėti drabužėlius, įsivaizduodavau kaip aš puošiu savo dukrytę. Dabar mano Lėja sulaukia komplimentų, kad yra labai stilinga mergaitė. Mūsų mažytė paslaptis - Musumazyliai.lt, čia mes surandame tikrų lobių :) Šis portalas tapo neatsiejama mano gyvenimo dalimi, nes galiu ne tik ieškoti laimikių, bet ir bendrauti su kitomis mamytėmis.

- Esi nuostabios mergytės mama. Papasakok, kokia Tavo motinystė - kaip ji atrodo, kuo ji kvepia, su kokiais iššūkiais susiduri?
Apskritai motinystė man buvo didelis iššūkis :) Gimus dukrytei jaučiausi be galo laiminga. Vėliau atsirado nuovargis, miego trūkumas, stresas. Viskas buvo nauja, atrodo, kad nežinojau net paprasčiausių dalykų. Galiu teigti, kad mano motinystė - spalvota :) Būna tikrai sunkių akimirkų, tačiau viską atperka Lėjos šypsena ir nuostabus laikas praleistas kartu.

- Kaip kovoji su nuovargiu, bemiegėm naktim? Kas padeda Tau iš naujo kasdien atsigauti?
Bemiegės naktys - iki šiol didžiausia mūsų problema. Man padeda įvairūs maži ritualai. Surandu bent 10 minučių, kurias skiriu sau - pasimėgauju kava, pasilepinu kokia nors grožio procedūra, paskaitau įkvepiančią knygą, išeinu į stadioną pabėgioti. Aš mėgstu pastoviai būti užsiėmusi, kad kuo mažiau laiko liktų negatyvioms mintims ir savęs gailėjimui :)

- Pastebėjome, kad Tavo Instagram paskyroje daug dėmesio skiri sportui. Kaip atsirado meilė sportui bei savo kūnui? 
Sportą atradau dar studijų laikais, stebėdavau fitneso varžybas, norėjau būti panaši į tas merginas :) Dabar dažnai jaučiuosi pavargusi, darau pertraukas, apleidžiu sveiką mitybą. Po tokių pertraukų labai sunku vėl sugrįžti į vėžes. Aš turbūt savotiškai pamilau aktyvų gyvenimo būdą :) Jaučiuosi daug laimingesnė, kai nubėgu tuos kelis kilometrus ir kai žinau, jog maistas mano lėkštėje ne tik gražiai atrodo, bet ir yra sveikas. Sportas man suteikia energijos, pozityvumo, geros nuotaikos, o tada pamilsti ir save :)

- Kaip atrodo Tavo rytas? 
Mano rytas pilnas šypsenų ir apkabinimų :) Kiekvieną rytą, prieš išeidamas į darbą, ateina tėtis ir atsisveikindamas mus pabučiuoja. Tada mes su Lėja dar pažaidžiame, dažniausiai neskubame išlipti iš lovos :) Vėliau, kai nuprausiu ir aprengiu dukrytę, einu ruošti pusryčius. Kai ji pavalgo ir pradeda žaisti, tada būna mano laikas - galiu pati papusryčiauti ir pasimėgauti kava. 

- Taisyklės, gyvenančios tavo namuose? 
Sudėtingas klausimas... Kartais atrodo, kad mes neturime susikūrę taisyklių :) Tiesiog stengiamės gerbti vienas kitą, rūpintis vienas kitu ir daryti viską, kad būtume laimingi. 

- Jei galėtum sustabdyti laiką, kokią akimirką pasirinktum? 
Labai daug brangių akimirkų, bet dabar pasirinkčiau tuos mūsų savaitgalio rytus... Kai visa šeima būname kartu, kai nereikia niekur skubėti ir kai kambaryje skamba dukrytės juokas, o nuo jos veiduko nedingsta šypsena. Tada užplūsta toks jausmas, kurį sunku apsakyti žodžiais... :)

- Įkvepi daugelį mamų. Ko palinkėtum mūsų mamytėms? 
Linkiu "nepaskęsti" motinystėje ir nepamiršti savęs :) Kurkite ir branginkite tas gražias akimirkas kartu, būkite įkvepiančiu pavyzdžiu savo vaikams, nes juk mes jiems esame pačios gražiausios, pačios mylimiausios, pačios rūpestingiausios, tos, kurios visada apgins, paguos ir švelniai paglostys... :)

Komentarai (2)
viktorija_gruod

Sveikos mielosios,

šiandien, kaip ir žadėjau, su Jumis pasidalinsiu labai paprastai pagaminamu omletu, kuris savo išvaizda labai primena picą, ir tikiu patiks ne tiks Jums, bet ir Jūsų šeimos nariams.

Taigi, jam pagaminti prireiks:

- 4 kiaušinių (galite naudoti pilnus kiaušinius arba tik baltymus)

- sūrio

- pievagrybių

- aliejaus kepimui (naudojau alyvuogių)

- baziliko (nebūtina).

Gaminimas:

Kiaušinius išplakame ir kepame keptuvėje vieną pusę, kai viršutinė pusė nebebus labai skysta ant viršaus dedame pievagrybius ir užtarkuojame sūrio. Taip pat ant viršaus galima dėti viską, ką tik sugalvojate pvz.: pomidorus, vištieną, papriką (kaip ir gaminant picą improvizuoti galima, o kartais net ir būtina).

Kai norimus produktus sudėjome ant viršaus, uždengiame keptuvę dangčiu ir laukiame, kol iškeps ir viršus. Viršui iškepus savo omletą pagardinau baziliku. Štai ir viskas - turite skanų, sveiką ir greitai pagaminamą patiekalą, kuris, kaip jau minėjau, turėtų patikti ne tik Jums, bet ir vyrui, bei vaikučiams. :)

P.s. kviečiu prisijungti prie grupės Keiskimės kartu ir pasekti mane instagram :)

Komentarai (3)
simona.lin

Labas!

Savo pirmajame įraše apie laimikius Mūsų Mažyliuose minėjau, kad ateityje stengsiuosi Jums įrodyti, jog čia randu didžiąją dalį drabužėlių savo dukrytės spintai papildyti. Tad šį kartą kaip tik ir atkeliauju parodyti, ką ir iš kur įsigijau vasarą vykusiai fotosesijai :))

Apie šią fotosesiją svajojau jau labai labai seniai. Garbanoti plaukai, retro suknelė, dviratis, gėlės.... Pastebėjau, kad mane vis kažkodėl traukia prie tų senų laikų: aprangos akcentų, interjero detalių...kartais pajuokauju sakydama, kad gimiau ne tuo laikmečiu... :)))

Pasiruošimas fotosesiniam įvaizdžiui prasidėjo nuo aprangos paieškos Mažyliuose ir Vinted‘e. Kaip ir tikėjausi, radau būtent tai, ko man reikėjo! Trumpai tariant, viskas greita, patogu ir operatyvu.

MM laimikiai:

Dukrytės suknelė –  5,50eur

Batukai – 10eur

Vinted laimikiai:

Mano suknelė – nuoma 15eur

Aukštakulniai – 10eur

Kita:

Galvajuostė – Oh Yes I Do

Kojinytės – Angelo Kids

Vyro apranga – jo spinta

Dviratis skolintas

Taigi, taip va pasipuošę, vieną gražią dieną, saulei vis dar belepinant, išsiruošėm pavaikštinėti Vilniaus senamiesčio gatvelėmis ir įamžinti keletą mūsų šeimos akimirkų. 

Kaip visada, daugiau nuotraukų ir mūsų kasdienybės instagram ir facebook 

Iki! :))

Komentarai (2)
gabi.jak
Laaaaabas!
 
Ateina viena graži diena, kai pradeda Tavo vaikas keistis. Ankščiau ramiai miegojęs naktį - nebemiega. Supranti kam vis dėl to skirti seilinukai. Ir kai viskas, kas aplink Tavo mažajį keliauja tiesiai jam į burnytę. Gyvenime nepamiršiu akimirkos, kai užčiuopiau kažką mažo ir aštraus dukrelės burnytėje... Žinot tą jausmą, kai mėgstamas serialas pasibaigia ir vietoj jo pradeda rodyti kažkokį keistą naują? Taip ir aš pasijaučiau. Dukrelė perėjo į kitą etapą ir dabar viskas kitaip, bet tikrai neblogiau.
 
Auč, kanda!
 
Matyt visos, kurios maitina, pajautė dantukus neigiama prasme. Aš - neišmtis. Dukrelė su džiaugsmu ir pasikrykštavimu mane pradėjo kandžioti. Kas tai jau patyrė, supras, kaip tai skausminga. Kas nepatyrė, įsivaizduokite - milijoną mažų adatėlių susmingant į spenelį. Vien mintis skusminga, taip? Tai va, teko pasukti galvą, kaip kovoti su šia neganda. Literatūra ir vyresnės moterys pasakys: prispausk nosytę kelis kartus ir baigsis. Ar man vienai tai atrodo žiauru, dusinti savo vaiką? Kitas būdas - įkandus, įžnybti atgal. Nežinau, ar mano 3,5 mėnesių dukrelė būtų supratusi, kodėl jos mama ją skriaudžia. Man priimtiniausias būdas ir, beje, veiksmingiausias buvo - atimti krūtį ir pavaizduoti, kad man skauda. Dukrelė greitai suprato, kad jei kandžios - papukas dings. Taigi, šis etapas kol kas praeity...
 
Seilės, seilytės...
 
Aš kartais juokiuosi, kad dukrelė kaip buldogas - apsiseilėjusi. Tam padeda seilinukai. Dabar jų yra gražių, įdomių, bet kai jau seilėtekis, tai 5 minutės ir tenka keisti, ir keisti, ir keisti. Ir jie tokie šlapi būna... Manau, jeigu atsirastų būdas, kaip apmažinti tą potvynį iš burnytės - tas žmogus, kuris išrastų tokį būdą būtų vertas Nobelio premijos.
 
Viską pagriaužti
 
Dabar svarbiausi žaislai yra kramtukai. Arba, kaip mano močiutė sako - griaužtukai. Išties, bet kokį kramtuką dukrelė paėmusi į rankas iškart supranta, ką su juo veikti. Ir jeigu tai nėra specialiai tam skirtas žaislas, vistiek keliaus į burnytę. Tad dėl saugumo, renkuosi tik tam skirtus žaislus. Labai patiko Eco Teething kramtukai. Man jie patiko dėl to, kad jie gražūs, linksmi ir, svarbiausia, - saugūs bei ekologiški. O dukrelei labai patiko pagaląsti jau turimus 2 dantukus ir pasikasyti dantenėles, kur dar tik pradeda dygti.
Nežinau vaiko, kuris neturėtų Žirafos Sofijos. Deja, mano dukrelė dar per maža, o žirafa per didelė, tad tai tik dekoracija jos žaidimo erdvėje.
 
Su dantukais ir ligos
 
Dukrelė pirmą kartą sukarščiavo. Šokas, panika, chaosas. Nors Adelė žvali, linksma ir guguoja, karšta, kaip Afrikos saulė... Dygstant dantukams taip jau būna - užkyla temperatūra, kimba visokie virusai. Ir kada žinoti, kad po kelių bemiegių naktų pamatysi - 2 mažus didvyriškai išsikalusius dantukus???
Komentarai (1)