Daiktų įkėlimo taisyklės

„Mūsų mažyliai” yra platforma tėveliams, skirta parduoti, mainytis ar atiduoti savo mažųjų išaugtus ar netikusius drabužius bei daiktus. Skelbimus į „Mūsų mažylius” patalpinti galima visiškai nemokamai!

Mes norime būti tikri, kad musumazyliai.lt yra draugiška ir saugi vieta, todėl prašome visų narių laikytis musumazyliai.lt katalogo taisyklių, jeigu nuspręsite įkelti savo daiktus į katalogą.

Kataloge galima pardavinėti vaikams bei nėščiosioms / pagimdžiusioms moterims bei tėveliams skirtus drabužius, avalynę, vaikiškus aksesuarus, žaidimus, žaislus. Prisiminkite, kad katalogo kategorija „Kita“ yra skirta dėvimiems daiktams, kuriems nėra tinkamų kategorijų.

Kataloge neleidžiami:
Padirbiniai / klastotės / analogai
Vaistai, vitaminai, maisto papildai ar maisto produktai: kūdikių maistas ar mišinukai, tyrelės, košės, kiaušiniai, medus, mėsa, paukštiena, arbatos, saldainiai, sausainiai, šokoladas, tortai, pyragai ir kt.
Drabužiai bei avalynė suaugusiems: avalynė, įkelta į „Mamyčių reikmenys“ ar „Kita“, kategorijas, aukštakulniai, drabužiai ne nėščioms / pagimdžiusioms, liekninantys / anticeliulitiniai drabužiai ir kt.
Kosmetika ir grožio reikmenys: įklotai nuo prakaito, paketai, tamponai, menstruacinės taurelės, kvepalai, kosmetika, plaukų priežiūros priemonės, nagų priežiūros priemonės, veido ir kūno priežiūros priemonės, neskirtos nėščiosioms ir kt.
Buitinė ir elektroninė technika: skalbimo mašinos, šaldytuvai, dulkių siurbliai, mikrobangų krosnelės, viryklės, džiovyklės, indų plovimo mašinos, televizoriai ir kt.
Sporto įranga: magnetiniai ir paprasti lankai, treniruokliai, kineziterapiniai kamuoliai ir kt.
Aksesuarai: papuošalai suaugusiems, įskaitant auskarus į liežuvį, bambą, nosį ir kt.
Elektronika: kompiuteriai, mobilieji telefonai ir kt.
Namų bei suaugusių švenčių dekoracijos: žvakės, žvakidės, paveikslai, stalo bei aplinkos papuošimai ir kt.
Žurnalai ir knygos suaugusiems: viskas, kas nesusiję su vaikais, paaugliais, nėštumu, motinyste, vaikų sveikata ar auklėjimu.
Kiti daiktai: kuponai ne vaikų prekėms, patalynė suaugusiems, ne vaikiški fotorėmeliai bei dėžutės, priemonės rankdarbiams, buitinė chemija, suaugusiems skirti baldai bei kilimai ir kt.

 

Visi paminėti ir kiti daiktai, kurie nepatenka į „drabužių, avalynės ir aksesuarų“ kategorijas, bus šalinami iš katalogo.

Pasinaudojus viena iš mokamų paslaugų savo spintai / skelbimui reklamuoti ir dėl taisyklių pažeidimo moderatoriams skelbimą (-us) pašalinus / blokavus jūsų anketą, paslaugos mokesčio susigrąžinti negalėsite.

 

BENDROSIOS TAISYKLĖS

 

•   Skelbimai turi būti talpinami tinkamose kategorijose. To paties turinio skelbimą galima talpinti tik vieną kartą.
•   Jei norite įkelti daugiau nei vieną daiktą, kiekvienas jų turi būti talpinamas atskirame skelbime ir priskiriamas atitinkamai kategorijai. Viename skelbime galima talpinti tik vieną daiktą, nebent kelis daiktus parduodate už vieną kainą kaip  derinį ar rinkinį. 
•   Keliant derinį ar rinkinį reikia tai paminėti tiek skelbimo pavadinime, tiek aprašyme. Į derinio ar rinkinio kainą turi būti įtraukti visi parduodami ir nuotraukoje pavaizduoti daiktai. Šie daiktai negali būti papildomai pardavinėjami atskirai.
•   Visiems skelbimams būtina nurodyti tikslią daiktų būklę, apie kurią išsamiau rasite  čia.
•   Komerciniais tikslais įsigytus drabužius, avalynę, aksesuarus, kosmetiką ar įrenginių priedus talpinti bendrame kataloge draudžiama.

Komercija laikomi:
•   didelis kiekis naujų daiktų
•   didelis kiekis daiktų su etiketėmis
•   vienodi skirtingų spalvų, dydžių, modelių daiktai
•   „įvairių“ dydžių arba „universalaus“ dydžio avalynė
•   daiktai, kurių nuotraukos tik iš interneto
•   užsakomos prekės.

•   Bet kokių paslaugų siūlymas ir reklama kataloge yra draudžiama.
•   Rašyti skelbime „Parduota“, „Šiuo metu nėra“, „Turėsiu vėliau“ ar pan. skelbimo pavadinime negalima.  Nebegaliojančius skelbimus apie parduotus / išmainytus daiktus galite paprastai paslėpti nuo kitų narių paspausdami po skelbimu mygtuką „Parduoti“.
•  Aukcionai, kuriais siekiama uždirbti kuo daugiau pelno, prieštarauja Musumazyliai.lt idėjai. Dėl to  bet kokios formos aukcionai – forumo temos, skelbimai kataloge ir kt. – bus trinami be įspėjimo. Pasitikrinkite,  kaip nustatyti teisingą kainą.
•  Skelbimo nuotraukoje turi būti kokybiškai pavaizduotas parduodamas daiktas – vaizdo koregavimo filtrai nėra leidžiami. Nuotrauka turi atitikti šiuos kriterijus:
•  Skelbimo nuotraukos turi būti darytos jūsų pačių ar draugų ir skirtos jas naudoti „Mūsų mažyliuose”.
•  Nuotraukos iš interneto nėra leidžiamos, kaip ir vandens ženklai ar kiti užrašai ant nuotraukų.
•  Pagrindinėje nuotraukoje turi aiškiai matytis parduodamas daiktas. Nuotraukos negali būti suklijuotos iš kelių skirtingų vaizdų – koliažai nėra leidžiami. Tačiau papildomose nuotraukose prekę galite vaizduoti kaip norite. Daugiau patarimų dėl nuotraukų galite rasti  čia.

SANKCIJOS

„Mūsų mažyliuose” siekiame užtikrinti saugią ir draugišką aplinką apsipirkti. Tačiau matydami, kad narys nesilaiko taisyklių, taikysime nuobaudas.


•   Jeigu narys pažeidžia kurią nors katalogo taisyklę, jam bus išsiųstas įspėjimas, o taisyklių neatitinkantis skelbimas bus paslėptas ar pašalintas. Gavus administratorių pranešimą dėl paslėpto netinkamo skelbimo, turėsite 24 valandas imtis veiksmų pažeidimams pašalinti. Per duotą laikotarpį nesutvarkius skelbimo, jis gali būti pašalintas be papildomo įspėjimo.

•   Jei narys akivaizdžiai nekreipia dėmesio į įspėjimus, nebendrauja su moderatoriais ir nesistengia ištaisyti klaidų, jo narystė portale gali būti blokuojama neribotam laikui.

Siekiame mūsų puslapio nariams ir lankytojams sukurti draugišką ir saugią aplinką naršyti, apsipirkinėti bei bendrauti. Norime palaikyti draugiškus santykius su visais, kurie naudojasi mūsų paslaugomis. Jeigu kyla klausimų dėl taisyklių, parašykite mūsų draugiškai komandai ir ji mielai jums padės.

Tačiau kartais tarp narių kyla ginčai. Tokiais atvejais, kai nariai negali ginčo išspręsti tarpusavyje, musumazyliai.lt administracija turi lemiamą balsą.

„Mūsų mažylių” administracija pasilieka teisę keisti šias taisykles.