Paieška forumuose

Taigi rodė gydytojai, sakė, kad karpa...
Ant pado jos dažniausiai gilios būna ir reikia pavargti šalinant. Turėjau paauglystėje, buvo skausminga pasidariusi, sunku priminti, tai man ją pašalino chirurginiu būdu (išpjovė), o likutį nunaikinau tepalu. Dabar karpas efektyviai naikina lazeriu.

ny blyn tik kalba taip, o gyventi nori kiekvienas dar
kai ir serga solidziam amziuje. Italijoje 627 mirė per parą, tikrai nejuokinga...
šiandien mūsų gatvelėje tikrai jaučiasi daugiua mašinų ir visur didesnis judėjimas. net daktarai jau serga daug kur, tuoj nebus kas gydo
aš uz tai, kad pasisaugoti (be panikos).
tai jeigu pradzioje atrodė cha cha daugumai
tai dabar kasdien bus tik blogesni skaičiai
zinant kiek gydytojai kontaktų turėjo, kiek grįzta iš kt šalių
eina šimtais ir jau nesustabdysi. riekia galvoti į prekį
o rizika tai senjoram didziausia.

Man tai panašu į rakštį užpūliavusį. Esu turėjus karpą ant pėdos - tai buvo kieta ir balta, ne raudona

Mergaitems nuo mažų iki 110-116-122d. Rūbeliai daugiausia labai geros būklės. Kai kas naujų yra. Ir urmu ir atskirai, galite susikomplektuoti. Išsirinkite kas tiks ☺
Turiu dar kai ką neįkeltų rūbų ,pėdkelnių ir kt. Tad kas domintų-klauskite.

Sveiki, turim 116d.ir didesniu. Pasiziurekite musu spintuteje ir issirinkite kas tiktu. Dar turiu ir neikeltu rubeliu

@astakup - koks gražus katinas!
@renatan - taip, pas mus irgi podėliai akyse tirpsta, nors kai atitempė vyras, tai vos į šaldytuvą ir spinteles sugrūdau.
@batalija - mm, kaip skaniai atrodo tas duonutės likutis!
Išsitraukiau iš lentynos ir dulkes nuvaliau nuo kulinarinių knygų - jau fantazija baigia isekti, ką vėl pagaminti..

kepiau avizine duona su graikisku jogurtu. Man kazkaip pusetins tokia, o vyrui su maxium labai patiko. Po paragavimo tik tiek beliko
Forumo žinučių nuotraukos rodomos tik registruotiems nariams. Prisijunk arba registruokis.


https://www.strainus.lt/ čia nemažai mačiau ir jeigu kūdikiui labai gražių bodžiukų mačiau.

Registruotus nesa, bet as apie procesinius kalbu, kuriuos reikia plest ir pildyt grazinimo pazyma. Pas mus parasyta buvo, kad ju nenesa


Jei turi laisvo laiko, prisijunk https://afmoney.xyz/743736241944134/
Ir užsidirbk pinigų!

O batai toj vietoj netrina?

Bent mamyte knyga turejo kada paskaityt
sakiau nustebinti su tattoo, as neziuresiu
Forumo žinučių nuotraukos rodomos tik registruotiems nariams. Prisijunk arba registruokis.



Mollers geriausi, kiek teko dometis, del dideles dozes omega 3 RR. Perku arba guminukus, kurie yra nerealaus skonio, arba skystus ju zuvu taukus ![]()


Sveiki, ar mėgstate maistą į namus?
Jeigu tavo atsakymas - taip, tai WOLT programėlė kaip tik tau.
Užsiregistruokite per šia nuorodą ir gausite net 7€ nuolaida + nemokama pristatymą į namus.
Spauskite nuorodą ir gausite nuolaidą.
Jeigu nepavyksta per nuoroda, nieko baisaus, registracijos procese prie skilties promo kodas įveskite - 5R6K
Forumo žinučių nuotraukos rodomos tik registruotiems nariams. Prisijunk arba registruokis.


🏠🏠 Būk namuose, būk saugus! 🔥 Užsisakykite maisto su „Wolt“. https://get.wolt.com/MYMEAL 🍕 Greita nuolaida iki 7€ 🍺 ir nemokamas pristatymas 🚲
Forumo žinučių nuotraukos rodomos tik registruotiems nariams. Prisijunk arba registruokis.



Zai zai 110-116
Forumo žinučių nuotraukos rodomos tik registruotiems nariams. Prisijunk arba registruokis.

