Ką galiu parduoti „Mūsų mažyliuose”?

Kataloge galima pardavinėti tik išskirtinai vaikams bei nėščiosioms / pagimdžiusioms moterims bei tėveliams skirtus daiktus. Portalo „Mūsų mažyliai” misija – parduoti, dovanoti ar mainytis išaugtais daiktais ir taip prikelti juos antram gyvenimui. 

Draudžiamų kataloge daiktų sąrašas:

  • Vaistai, vitaminai ir maisto papildai.
  • Maisto prekės: mišinukai, tyrelės, košės, kiaušiniai, medus, mėsa, paukštiena, arbatėlės, saldainiai, sausainiai, šokoladas, tortai, pyragai ir kt.
  • Drabužiai bei avalynė suaugusiems: avalynė, įkelta į "mamyčių reikmenų" ar "kita" kategoriją, aukštakulniai, drabužiai ne nėščioms/pagimdžiusioms, liekninantys/anticeliulitiniai drabužiai ir kt.
  • Kosmetika ir grožio reikmenys: įklotai nuo prakaito, paketai, tamponai, menstruacinės taurelės, kvepalai, plaukų priežiūros priemonės, nagų priežiūros priemonės, veido ir kūno priežiūros priemonės, neskirtos nėščiosioms ir kt.
  • Buitinė technika: skalbimo mašina, šaldytuvas, dulkių siurblys, mikrobangų krosnelė, viryklė, džiovyklė, indų plovimo mašina, televizorius ir kt. Sporto įranga: magnetiniai ir paprasti lankai, treniruokliai, kineziterapiniai kamuoliai ir kt.
  • Aksesuarai: papuošalai suaugusiems, auskarai į liežuvį, nosį, spenelį, intymias vietas, akinių dėklai, dėkliukai pasui, dokumentams, monetoms, piniginės-telefono dėklai, mobiliųjų telefonų plastikiniai dėklai, kompiuterių, planšečių dėklai, kompiuterių rankinės, lagaminai suaugusiems, pakabukai raktams suaugusiems, telefonams, rankinėms, rankinės laikikliai, ne vaikiškos papuošalų dėžutės, papuošalų stoveliai, apsauginės plėvelės telefonui, 3D akiniai, apyrankės nuo uodų, pirties kepurės, apsauginės liemenės (liemenė su atšvaitais) suaugusiems, popieriniai pirkinių maišeliai, akiniai bei akiniai nuo saulės suaugusiems ir kt.
  • Namų bei suaugusių švenčių dekoracijos: žvakės, žvakidės, paveikslai, stalo bei aplinkos papuošimai ir kt.
  • Visi kūdikių ir vaikų priežiūros produktai, kurie jau buvo panaudoti arba neturi savo originalios sandarios pakuotės. Į kūdikių ir vaikų priežiūros priemones įeina vaikiški kvepalai, kosmetikos priemonės, kūdikių pudra bei kiti produktai, skirti kūdikiams ir vaikams: kremai, kūno pieneliai, muilai, vonios putos, servetėlės, šampūnai ir kt. Šis apribojimas galioja nepriklausomai nuo to, ar produktas turi tiesioginį kontaktą su kūnu.
  • Visa naudota kosmetika nėščiosioms arba mamoms. Šis apribojimas galioja ir produktams, kurie neturi savo originalios sandarios pakuotės. Į kosmetiką nėščiosioms ir mamoms įeina kremai, aliejai, kremai nuo strijų, ultragarso geliai, muilai, kūno prausikliai, šampūnai bei panašūs produktai, skirti nėščiosioms ir mamoms. Šis apribojimas galioja nepriklausomai nuo to, ar produktas turi tiesioginį kontaktą su kūnu.
  • Kiti daiktai: kuponai ne vaikų prekėms, patalynė suaugusiems, ne vaikiški foto rėmeliai bei dėžutės, priemonės rankdarbiams, buitinė chemija, ne vaikiški baldai bei kilimai ir kt.

Visi paminėti ir kiti daiktai, neatitinkantys pradžioje paminėtos sąlygos, bus šalinami iš katalogo.

Daugiau katalogo taisyklių čia.

Ar šis atsakymas pagelbėjo? ar
Susisiek su mumis