Ar saugu parduoti „Mūsų mažylių” portale?

Taip! Daiktai iš „Mūsų mažylių” katalogo parduodami kas 49 sekundes, todėl stengiamės užtikrinti saugius ir sklandžius sandorius.

  • Atsiliepimų sistema didina narių patikimumą. Peržvelk atsiliepimus, atkreipk dėmesį į prastus įvertinimus  tai leis tau žinoti, ko gali tikėtis.
  • Saugus būdas bendrauti asmeninėmis žinutėmis  išsiaiškink visas detales prieš sandorį. Nerekomenduojame sandorių derinti kitose platformose (Facebook, el. paštu, telefonu ar sms žinutėmis)  iškilus nesklandumams, negalėsime niekuo padėti.
  • Juodoji bazė padės apsisaugoti nuo galimai nesąžiningų narių. Būtinai patikrink, ar atsiųsti duomenys nėra įtraukti į mūsų juodąją bazę. Ypač atkreipk dėmesį  į tuos duomenis, kurie tau yra nurodomi ne žinutės tekste, o prisegtuke, sms žinutėje, atsiųstame el. laiške, pateikiami profilyje ir panašiai. Taip dažnai elgiasi nariai, kurių duomenys jau yra įtraukti į mūsų juodąją bazę ir taip norima išvengti sisteminio perspėjimo apie galimai nesąžiningą narį.
  • Mūsų komanda visada pasiruošusi tau padėti bet kokiu klausimu.

Atmink  neskubėk siųsti prekės, neįsitikinęs, kad žadėti pinigai tikrai pasiekė tavo sąskaitą. Jeigu pinigų vis dėlto negavai, pirmiausia susisiek su pirkėju ir pasiteirauk, kodėl dar negavai pinigų. Gal atsirado neatidėliotinų darbų ar narys tiesiog primiršo sandorį. Nario teigiamų atsiliepimų skaičius parodo, kad jis yra sąžiningas, tad dažniausiai pinigų vėlavimo priežastis būna svarbi. Jei pirkėjas nebeatrašo į tavo laiškus, ar išvis nebeprisijungia, pašalina savo anketą, susisiek su mumis  pasistengsime tau padėti.

Taip pat rekomenduojame registruotą prekių siuntimo būdą – taip galėsi būti tikras, kad prekė nepasimes ir saugiai pasieks adresatą.

Ar šis atsakymas pagelbėjo? ar
Susisiek su mumis