ltmama
ltmama
39
Patvirtinta informacija:
El. paštas
Klaipėda, Klaipėdos apskr.
Jungėsi
7 Sekėjai
Pirk rinkinį
Už siuntimą mokėk mažiau
Nauji Crocs 37-38 dydžio. #crocs #crocs37 #naujicrocs
Crocs 37 dydžio
19,90 €
37
Visiškai nauji Timberland waterproof batai. Dydis 36. Vidpadis 23 Cm. #timberland #timberland36 #najitimberland #timberland36dydis
Timberland 36 dydžio
43,00 €
36
Vans kedai 35 dydžio. Visiškai nauji. Vidpadis 23 Cm #vans #vans35 #naujivans
Vans 35 dydžio
29,90 €
35
Crocs basutes 35,5 dydžio.( rašo kad 36 dydis, bet realiai atitinka 35,5) (originalus) Vidpadis 22,3 cm. #crocs #crocs36 #crocs35 #nauj...
Crocs 35,5 dydžii
28,00 €
35
Benetton M dydžio (130cm ) visiškai nauja, be defektu. #benetton #benetton130
Benetton M dydžio
9,90 €
122-128 cm
Nauji Ecco 36 dydžio. Vidpadis 22.5 cm #ecco #naujiecco #ecco36
Nauji Ecco 36 dydžio
49,90 €
36
Nauji Geox 36 dydžio. Vidpadis 23,3 Cm. #geox #geox36 #naujigeox
Nauji Geox 36 dydžio
39,90 €
36
Originali nauji Vans kedai 36 dydžio. #vans #vans36 #naujivans
Vans kedai 36dydžio
21,00 €
36
Nauja mokykline kuprine firmos Satch. Modelis SAT-AIR-001-912 Satch kuprinės sujungia ergonomikos principus, taikomus inovatyvioms žygei...
Nauja mokykline kuprine
63,00 €
Nauji Vans kedai 36,6 dydžio. Vidpadis 23 Cm. #vans #vans36 #naujivans
Nauji Vans kedai 36 dydžio
23,00 €
36
Nauji originalus New Balance 574 modelio .36 dydžio. Vidpadis 23 Cm #newbalance #newbalance36 #naujinewbalance
Nauji New Balance 36 dydžio
42,00 €
36
Bama sandalai 34 dydžio. Labai lengvi ir patogus. Vidpadis 21,5 cm #bama #bama34 #naujibama34 #basutės34 #basutes_berniukui
Bama 34 dydžio
21,00 €
34
Lego Bionicle 71304. Visos detales + instrukcija. #lego #legobionicle #legoberniukams
Lego Bionicle 71304
4,90 €
Nuo 5 metų
Keturiu daliu pataline. Pagalves užv.2 vnt.70*70, paklode 145*215,antklode 145*215. 100% medvilne. Siuntimas nemokamai. #ledoritulio #le...
Pataline 4 daliu
33,00 €
Nauji batai 37 dydžio. Vidpadis 23,5 cm #batai37 #nauji_žieminai_batai #naujibatai37
Nauji batai 37 dydžio
39,99 €
37
Originalus blizgančios laisvalaikio kedai. Viduj medvilne, ne odiniai. Dydis 37. Vidpadis 24 cm.#naujikedai37 #fila
Originalus Fila 37 dydžio
17,00 €
37
Naujos pačiūžos Bauer Supreme 140. Dydis 40. #bauer #bauer40 #pačiūžos #pačiūžos40 #ledoritulio
Bauer 40 dydžio
45,00 €
Nauji originalus Converse 35 dydžio. Vidpadis 22,6 cm #converse #converse35
Converse 35 dydžio
25,00 €
35
Nauji originalūs tekstiliniai Vans kedukai. Dydis 34,5. Vidpadis 22 cm. Tiks tiek berniukui , tiek mergaitei. Madingi, stilingi ir kokybi...
Vans 34,5 dydžio
17,00 €
34