Žiniasklaidai
Musumazyliai.lt dalinamės ne tik mažųjų stiliaus perliukais, bet ir puikiomis istorijomis. Susisiekite su MM komanda, jei norite sužinoti daugiau ar turite klausimų.
Vinted atidaro milijonus spintų
Tarptautinis projektas
Vinted – tai didžiausia drabužių mainų platforma Europoje, skirta iš rankų į rankas keliaujantiems daiktams. Mūsų bendruomenėje yra daugiau nei 30 milijonų narių iš Lietuvos, Prancūzijos, Vokietijos, Jungtinės Karalystės, Austrijos, Lenkijos, Čekijos, Ispanijos, Belgijos, Nyderlandų bei JAV. Kiekvieną sekundę Vinted nariai įkelia vis naujų drabužių, kuriuos parduoda, perka ar mainosi jais tarpusavyje.
Investuotojai
Vinted sėkme tiki ir kiti: 2013–2018 metais sulaukėme investicijų, kurių bendra suma siekia 100 milijonų JAV dolerių. Jos padeda mums augti ir tobulėti.
Parduok greitai ir apsipirk saugiai
Parduoti mūsų platforoje – paprasta. Be to, tai nieko nekainuoja. „Mūsų mažylių“ nariai parduoda vaikų išaugtus daiktus tūkstančiams žmonių visoje Lietuvoje. O pirkėjų apsaugos priemonių dėka kiekvienas gali saugiai apsipirkti. Mus ir mūsų narius jungia vienas tikslas – kad dėvėti drabužiai taptų pirmu pasirinkimu visame pasaulyje.