Parduok vaikų išaugtus daiktus
Parduok vaikiškus drabužius, kurie pasitarnaus kitai šeimai. Įsigyk tai, ko nerasi parduotuvėse. „Mūsų mažylių“ platforma atvira visiems, kas mano, jog iš rankų į rankas keliaujantys daiktai gali teikti tiek pat džiaugsmo kaip ir nauji pirkiniai.
1 paprasta idėja jungia 21 milijono narių bendruomenę
Nuo 2 žmonių
2008 m. Milda ruošėsi kraustytis į naujus namus ir suprato turinti gerokai per daug drabužių. Justas pasisiūlė padėti ir sukūrė tinklapį, padedantį atiduoti nebenešiojamus daiktus draugams. Idėja gavo neįtikėtinai daug dėmesio - taip gimė „Vinted“, o kartu ir „Mūsų mažyliai“.
Iki 150
Šiandien „Mūsų mažylius“ ir „Vinted“ kuria 150 žmonių komanda. Ji padeda nariams visame pasaulyje parduoti, pirkti ir mainytis dėvėtais drabužiais. Mūsų komandoje gausu žmonių iš įvairių šalių, šnekančių daugybe kalbų - esame tokie pat įvairūs, kaip ir mūsų nariai.
Dirbame iš Europos
Mūsų biurai įsikūrę Berlyne, Prahoje, Varšuvoje ir Vilniuje. Iš čia lengvai pasiekiame visas 9 savo rinkas: Lietuvą, Jungtinę Karalystę, Prancūziją, Vokietiją, JAV, Lenkiją, Čekiją, Ispaniją ir Nyderlandus.
Ties globaliu tikslu
Parduok išaugtus mažylių drabužius ir rask pirkinių už prieinamas kainas - su „Mūsų mažyliais“ tai ypač paprasta. Siekiame, kad iš rankų į rankas keliaujančios prekės taptų pirmu pasirinkimu visame pasaulyje.
Investuotojai ir vadovybė
Įkūrėjai

Milda Mitkute & Justas Janauskas

Gen. direktorius

Thomas Plantenga

Vykd. direktorius

Mantas Mikuckas

Savo veikloje esame ištikimi pirminei „Mūsų mažylių“ ir „Vinted“ idėjai, kurią sukūrė Milda ir Justas. „Vinted“ generalinis direktorius Thomas ir vykdomasis direktorius Mantas rūpinasi kasdieniu įmonės darbu ir augimu. Mūsų veiklą remia 4 investiciniai fondai iš Europos ir JAV.
Atlaisvink namus su „Mūsų mažyliais“
Atsisiųsk nemokamą programėlę ir parduok išaugtus mažylių daiktus be jokių papildomų mokesčių.