Nebeliko galimybės palikti komentarus
2019 m. kovo 28 d.

Šiandien išjungėme galimybę palikti komentarus po parduodamų drabužių skelbimais, kadangi mūsų benduomenė itin retai naudojosi šia funkcija.

Jei norėtum gauti daugiau informacijos apie prekę, paprasčiausiai spausk po jos aprašymu esantį mygtuką „Teirautis“ ir užduok klausimus pardavėjui.

Kaip įprasta, pardavėjui gali užduoti visus rūpimus klausimus. O dingusi komentarų skiltis paliks daugiau vietos nuotraukoms ir kitai naudingai informacijai.

Atnaujinome kosmetikos pardavimo politiką
2019 m. kovo 21 d.

Tam, kad apsaugotume visų „Mūsų Mažylių“ narių sveikatą nuo potencialios žalos, apribojome prekybą tam tikrais kosmetikos ir kūno priežiūros produktais, skirtais kūdikiams, vaikams, nėščiosioms ir mamoms.

Nuo šiandien „Mūsų Mažyliuose“ nebebus galima parduoti minėtų produktų, jei jie yra ne nauji ar nėra originalioje sandarioje pakuotėje, taip pat visų rūšių šių priemonių mėginių. Šis apribojimas galioja nepriklausomai nuo to, ar priemonė turi tiesioginį kontaktą su kūnu.

Taip pat šį apribojimą taikome kremams, aliejams bei losjonams nuo strijų, ultragarso geliams, muilams, kūno prausikliams, šampūnams ir panašiems produktams, skirtiems nėščiosioms ir mamoms, jei šių prekių pakuotė nėra originali bei sandari.

Atkreipk dėmesį, kad ši taisyklė galioja ir kosmetikos bei kūno priežiūros priemonėms, kurios buvo panaudotos vos vieną kartą.

Jei norėtum sužinoti daugiau apie šį pokytį, peržvelk mūsų Drabužių talpinimo taisykles ir apsilankyk Pagalbos centre.

Duomenų apsaugos politikos pasikeitimai: ką būtina žinoti
2018 m. gegužės 21 d.

Reaguodami į naujus Europos Sąjungos reikalavimus asmens duomenų apsaugos srityje, atnaujiname savo duomenų apsaugos politiką. Jokiu būdu negalėtume to padaryti, prieš tai nesuteikę tau išsamios informacijos apie tai, kas vyksta.

🤷 Taigi, kas yra BDAR?

Bendruoju duomenų apsaugos reglamentu (BDAR) siekiama suvienodinti asmens duomenų apsaugos teisinį reguliavimą visose ES valstybėse ir užtikrinti geresnį asmens duomenų saugumą. Tai reiškia, kad be visų kitų dalykų BDAR tiksliai nurodo, kaip įmonės (pavyzdžiui, mes, UAB „Vinted“) privalo informuoti savo vartotojus (mūsų atveju – jus, narius) apie asmens duomenų rinkimą ir tvarkymą. Be to, šis reglamentas suteiks asmenims (jums, mūsų nariams) daugiau teisių ir galimybių kontroliuoti savo asmens duomenų tvarkymą: prieigą prie jų, galimybę ištrinti ir duomenų perkeliamumą.

🙋‍ Ką tai reiškia tau?

Atnaujinta duomenų apsaugos politika taikoma internetinėms platformoms www.vinted.lt ir www.musumazyliai.lt bei susijusioms Vinted programėlėms. Siekiame pateikti aiškią informaciją apie pokyčius, susijusius su BDAR:

- kokius tavo duomenis renkame ir tvarkome, tau naudojantis mūsų platforma;
- kam juos naudojame;
- kokias teises ir galimybes kontroliuoti savo asmens duomenų tvarkymą turi.

Atkreipiame tavo dėmesį, kad atnaujindami duomenų apsaugos politiką, nekeičiame tavo Vinted paskyros nustatymų ir duomenų tvarkymo būdo. Jei ateityje sieksime naudoti tavo duomenis kitokiais tikslais (nenurodytais duomenų apsaugos politikoje), būtinai susisieksime su tavimi iš anksto ir, jei to reikalaus teisės aktai, paprašysime tavo sutikimo.

⏰ Kada įsigalios BDAR?

Atnaujinta asmens duomenų apsaugos politika pradeda galioti nuo šiandien, ją rasi čia. Bendrasis duomenų apsaugos reglamentas įsigalios 2018 m. gegužės 25 d. visose Europos Sąjungos šalyse.

Jei turi klausimų, susisiek su mumis!

Padidink visų parduodamų daiktų matomumą
2017 m. gruodžio 13 d.

Pristatome „Specialiai tau“ - naują paslaugą, padėsiančią pasiūlyti pirkėjams tuos tavo daiktus, kurių jiems labiausiai reikia.

Savo naujienų srautuose ir paieškos rezultatuose kiti nariai matys „Specialiai tau“ skiltį, o joje - 3 tavo parduodamus daiktus.

Kiekvienas narys matys tik tai, kas atitinka jo nustatytus dydžius ir mėgstamus prekių ženklus. Skirtingas narys – skirtingas trijų tavo daiktų rinkinys. O tai reiškia, kad:

👟 pirkėjai matys tuos tavo daiktus, kuriuos iš tikrųjų norėtų įsigyti
👀 visi parduodami daiktai gaus daugiau matomumo
😍 gerokai padidinsi galimybę rasti naujų tavo profilį mėgstančių narių

Paslaugos galiojimas - 7 dienos. Kad galėtum ją aktyvuoti, privalai turėti bent 5 parduodamus daiktus.

Pirkėjams rodomi mažylių daiktai parenkami automatiškai, tad tau tereikia užsisakyti šią paslaugą.

Iki pat sausio 7 d. ją gali išbandyti su 40% nuolaida ir sumokėti tik 4,17 €. Pilna paslaugos kaina - 6,95 €.

Gauk daugiau dėmesio. Rask tave mėgstančių narių. Parduok greičiau.

Išbandyk naują paslaugą

Jei norėtum palikti atsiliepimą apie Specialiai tau funkciją - užpildyk anketą.

Mokamų paslaugų kainoraštis.

„Mūsų mažylius“ kuri tu. Mūsų naujas logotipas pabrėžia būtent tai.
2017 m. lapkričio 28 d.Kodėl tau patinka „Mūsų mažyliai“?

Dėl galimybės tiesiogiai bendrauti su kiekvienu nariu?
Dėl progos užsidirbti parduodant išaugtus vaikiškus daiktus?
Ar dėl to, kad čia gali greitai rasti ir nusipirkti kokybiškų daiktų už patrauklią kainą?

Mums „Mūsų mažyliai“ yra ypač brangūs dėl didelės narių bendruomenės, kuri perka, parduoda ir mainosi vaikiškais daiktais visoje Lietuvoje. Nuo mūsų starto 2008 m. gerokai paaugome. Didžioji dalis to, ką matai čia šiandien, buvo sukurta narių atsiliepimų ir pasiūlymų dėka.

Norėdami pabrėžti mūsų narių indėlį bei jų sukurto turinio svarbą, patobulinome „Mūsų mažylių“ išvaizdą. Sutvarkėme fono spalvas ir turinio išdėstymą, kad puslapis būtų patrauklesnis akiai, tačiau didžiausias pokytis yra naujasis mūsų logotipas.

Užrašytas ranka, jis simbolizuoja asmeninį bendravimą, kuris toks dažnas mūsų bendruomenėje:

💌 Rašteliai ir mažos dovanos siuntiniuose
✍🏼 Tiesioginis susirašinėjimas su kitais nariais
💗 Pažintys ir draugystės, atsiradusios „Mūsų mažylių“ dėka

Apsižvalgyk - tikime, kad atsinaujinę „Mūsų mažyliai“ yra patrauklesni. Jei norėtum pasidalinti savo nuomone apie mūsų naują išvaizdą, tai gali padaryti čia.

Rask reikiamus mažylių daiktus greičiau - prenumeruok paieškas
2017 m. liepos 18 d.

Ieškai konkrečios prekės? Batukų, kainuojančių iki 20 eurų? Dailios suknelės - nenešiotos, su etiketėmis?

Dabar gali užsiprenumeruoti bet kurią paiešką ir pranešime Tau, kai Musumazyliai.lt atsiras naujų daiktų, atitinkančių Tavo paieškos kriterijus.

Norėdama sukurti paieškos prenumeratą, pasinaudok varpelio ikona, kurią rasi paieškos rezultatų puslapio viršutiniame dešiniajame kampe. Ši ikona taip pat yra paieškos laukelyje.Užsiprenumeravusi paieškas, kartą per dieną gausi iš mūsų pranešimus Musumazyliai.lt ir el. paštu, jei tądien atsiras naujų daiktų, atitinkančių Tavo prenumeruojamų paieškų kriterijus. Tai padės Tau niekad nepraleisti puikių pasiūlymų.

Visas prenumeruojamas paieškas matysi paieškos laukelyje. Čia taip pat pateiksime Tau paskutinių paieškų archyvą. Norėdama prenumeruoti bet kurią iš jų, paprasčiausiai spausk varpelio ikoną - išbandyk tai jau šiandien.

PayPal mokėjimo būdas iškėlimams
2017 m. birželio 29 d.

Užsisakius iškėlimą, tavo daikto skelbimas bus iškeliamas į Vinted katalogo ir naujienų srauto viršų tris dienas iš eilės, kartą per dieną.

Kiekvienas iškėlimas tavo daiktams suteikia vidutiniškai 5 kartus daugiau matomumo ir padeda parduoti dukart greičiau.

Nuo šiol už iškėlimus gali sumokėti ne tik bet kurio banko kortele, bet ir su PayPal.

3 dienų iškėlimas kainuoja 0.95 €.

Pasirink, ką norėtum iškelti ir įvertink iškėlimų naudą.

Iškelk dabar

Gauk daugiau matomumo ir parduok du kartus greičiau
2017 m. balandžio 20 d.

Nuo šiol gali pakelti savo drabužius į katalogo, naujienų srauto ir paieškos rezultatų viršų labai paprastai ir parduoti greičiau!

Tam tereikia užsisakyti naująją iškėlimo paslaugą. Užsisakius vieną iškėlimą, tavo daiktas bus iškeliamas į viršų tris dienas iš eilės, kartą per dieną.

Skirtingai nei anksčiau, naujieji iškėlimai veiks tiek Musumazyliai.lt tinklapyje, tiek programėlėse. Be to, naujoji paslauga turi aibę kitų privalumų:Standartinė vieno iškėlimo kaina - 0.95 €, tačiau iki birželio 20 galėsi išbandyti juos su 40% nuolaida: vienas iškėlimas kainuos 0.57 €.

Be to, ateinančius 2 mėnesius visoms narėms, įkėlusioms 3 daiktus, dovanosime 3 nemokamus iškėlimus. Šis pasiūlymas yra vienkartinis, iškėlimus galėsi panaudoti per 30 dienų.

Iškėlimai yra tik papildoma paslauga, skirta padėti Tau pritraukti pirkėjų. Gali parduoti Musumazyliai.lt ir visiškai jais nesinaudodama.

Visgi, mūsų praktika kitose šalyse rodo, kad iškėlimai padeda parduoti mažiausiai dukart greičiau.

Susimokėti už iškėlimą galėsi bet kurio banko kortele, kuriai aktyvuotas atsiskaitymas internetu.

Tiek! Jei norėtum mums palikti atsiliepimą apie naujuosiuos iškėlimus - užpildyk anketą. Lauksime!

Pildyti anketą

Pasidalink pasiūlymais dėl Musumazyliai.lt patobulinimo
2017 m. balandžio 11 d.

Turi pasiūlymą, kuris padarytų Musumazyliai.lt patogesniu naudoti? Žinai, kaip patobulinti kai kurias mūsų portalo funkcijas? Nuo šiol gali dar paprasčiau teikti savo pasiūlymus mūsų komandai.

Sukūrėme specialią formą, leisiančią Tau greitai ir paprastai pateikti mums praktinių pasiūlymų.

Vienos labiausiai naudojamų Musumazyliai.lt funkcijų - rūšiavimas vykdant paiešką kataloge, išsaugotos paieškos, atostogų funkcija - buvo pasiūlytos mūsų narių, tad ir tavo idėjos gali virsti funkcijomis, kurias naudos visa mūsų bendruomenė.

Neatsakysime į žinutes, kurias pateiksi per šią formą, tačiau visos jos bus perduotos mūsų komandai.

Turi vertingų pasiūlymų? Pasidalink jais su mumis.

Geresnės galimybės įspėti Musumazyliai.lt apie netinkamą turinį
2017 m. sausio 23 d.

Vystydami saugumą ir narių tarpusavio pasitikėjimą Musumazyliai.lt, patobulinome galimybes įspėti mūsų komandą apie netinkamą turinį ar elgesį mūsų platformoje.

Anksčiau ši funkcija ne visuomet veikdavo mūsų mobiliosiose programėlėse. Nuo šiol žinutės apie netinkamą turinį išsiuntimas mūsų komandai tetruks minutę, nepriklausomai nuo to, ar naudoji mūsų tinklapį, ar programėlę. Tiesiog įsitikink, kad naudojiesi naujausia programėlės versija.

Jei pastebi netinkamą ar įžeidžiantį turinį:

- Asmeninėje žinutėje iš kitos narės
- Daikto skelbime
- Kitos narės profilyje
- Forumo žinutėje

Pranešk mums apie tai. Paprasčiausiai spausk vėliavėlės ikoną, kurią rasi Musumazyliai.lt. Asmeninėse žinutėse ją pasieksi paspaudusi (i) ženklą.

Musumazyliai.lt yra bendruomenė ir truputis kiekvienos jos narės pastangų padeda padaryti ją saugia. Pranešk mums apie blogą turinį ir padarysime viską, kad jis kuo greičiau būtų sutvarkytas. Be to, tavo pranešimai padės mums ateityje pastebėti netinkamą elgesį automatiškai, remiantis ankstesne patirtimi.

Dar labiau pritaikyta Tavo poreikiams
2016 m. gruodžio 6 d.

Kartais gali pasirodyti sudėtinga rasti tai, ko ieškai, kai kataloge - milijonai daiktų. Išgirdome jūsų norus ir radome atsakymą. Mūsų naujoji rūšiavimo funkcija leis naršyti kataloge ir ieškoti, pritaikius jums reikalingiausius kriterijus. Kol kas ši funkcija pasiekiama tik programėlės naudotojams, bet vėliau atsiras ir naudojantis Musumazyliai.lt naršyklėje.

Nuo šiol galite naršyti kataloge ir rezultatus rūšiuoti pagal šiuos kriterijus :
• Svarbiausi viršuje
• Kaina: nuo didžiausios iki mažiausios
• Kaina: nuo mažiausios iki didžiausios
• Naujausi viršuje

Daiktus, kurių ieškote, nuo jūsų skiria vos vienas mygtuko spustelėjimas.

Turime gerų naujienų ir pardavėjoms. Ar kažkada buvote pradėjusios daikto įkėlimą, tačiau proceso viduryje atsirado svarbesnių reikalų ir daikto skelbimas neišsisaugojo? Daugiau tokios situacijos nepasitaikys! Nuo šiol galite išsaugoti daiktų juodraščius ir vėliau juos pridėti prie ‘Mano daiktų’. Juodraščius galite redaguoti tiek programėlėje, tiek naudojantis Musumazyliai.lt naršyklėje.

MM naujienos
2016 m. lapkričio 2 d.

Norime su Jumis pasidalinti informacija apie artėjančius pokyčius Musumazyliai.lt:

1. Nuo šiol visa oficiali informacija ir svarbūs pranešimai bus skelbiami skiltyje “Apie mus – Aktualu”. Visas naujienas rasite akimirksniu - naujausi pranešimai visada bus viršuje, o senesni matomi archyve. Savo pasiūlymus ir atsiliepimus apie naujas MM funkcijas galėsite palikti dar patogiau – tiesiog užpildydami trumpą apklausą.

2. Pagalbos Centras taps pirmuoju ir vieninteliu kontaktu visiems Jūsų klausimams. Nuolat jį tobuliname ir atnaujiname - siekiame, kad informacija būtų tiksli ir naudinga. Šiuo metu Pagalbos Centras sudarytas iš Jūsų dažniausiai užduodamų klausimų. Tiems atvejams, kai nerasite atsakymo ar iškilus kitai problemai, kaip ir iki šiol bus skirtas mygtukas “Susisiek su mumis”.

3. Nuo šiol MM komanda nebeatsakinės į klausimus forume. Turime profesionalų Pagalbos Centrą ir jame dirbančią komandą, todėl prašome visų narių forume klausimų komandai nebeskelbti. 

Nuolat siekiame, kad Musumazyliai.lt būtų portalas, kuriuo paprasta ir patogu naudotis. Tikime, kad šie pokyčiai tarnaus visai MM bendruomenei.